Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sekretarz w Konstantynowie

Utworzony przez OBYWATEL, 7 stycznia 2009 r. o 18:23
Jeden z plakatu w godzinach swojej pracy z młodą nauczycielką w godzinach pracy latali dzisiaj po osiedlu za kościołem.    A ponoć jakiś sługa Boży zostawił na bibce w Komarnie w świetlicy myckę i imprezowicze nakładali tę myckę jednemu z balcowników i mówili do niego wikary.   Też chleb przekładali sterylnymi fotkami wyborczymi dobrze że na wędlinie nie malowali swoich podobizn bo wtedy zwroty były by częstsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A, co tak raptem zacichli, a?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A, co tak raptem zacichli, a?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
   Gutek nadstawił głowę, Joker i jego banda wygrała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A, co tak raptem zacichli, a?
Czekamy na właściwe wyniki poprawnie ogłoszone bez kantów i sprzeniewierzeń. Zielenina świętowała porażkę wyborów w knajpeczce ze starymi i nowymi radnymi.   Podział na razie mandatów do rady gminy: PSL- 7 było 10 PIS - 6 było 4 SLD - 1 było 0 Szulak 1 było 1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Gutek nadstawił głowę, Joker i jego banda wygrała.    
Prorok jaki, czy co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plurl.pw/wypadek_6_aut_na_nieowietlonym_skrzyowaniu    kobieta rozmawiajaca przez telefon spowodowała wypadek z 6 autami . niestety nie zyje 5 ludzi w tym dwoje dzieci 3 jest cięzko rannych zobacz zdjecia z tej katastrofy ; //
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekamy na właściwe wyniki poprawnie ogłoszone bez kantów i sprzeniewierzeń. Zielenina świętowała porażkę wyborów w knajpeczce ze starymi i nowymi radnymi.  
Czy to znaczy że wybory były sfałszowane? Jest to możliwe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to znaczy że wybory były sfałszowane? Jest to możliwe?
Policja w gminie była jakieś kwity wynosiła komisja płacząca panika w gminie czy to mało by mieć wątpliwości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja w gminie była jakieś kwity wynosiła komisja płacząca panika w gminie czy to mało by mieć wątpliwości?
to albo coś ktoś wynosił albo nie jeśli wiesz co to napisz co i jak,kiedy,od kogo i jakie dokumenty a jeśli tylko rzucasz hasło,że ktoś tam coś to nie rób ludziom wody w głowie bo wygląda na to,że sam nie wiesz kto i co a tylko tworzysz śmierdzącą  atmosferę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A od kiedy masz prawo kogoś oceniać i wydawać zgodę czy może lub nie może pisać na tym forum. Coś ci się powaliło w główce. Pewnie ryj ci z mózgiem przerósł do koryta i dla tego masz taką dolegliwość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale dlaczego tutaj jest tak cicho?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam po dłuższej przerwie.   Odnosząc się do wyników wyborów w naszej gminie ale także i w naszym Kraju, przychodzi mi do zacytowania tego oto fragmentu : Księga Wyjścia Rozdział 14 werset 10 - 13    
10 A gdy się zbliżył faraon, Izraelici podnieśli oczy, a ujrzawszy, że Egipcjanie ciągną za nimi, ogromnie się przerazili. Izraelici podnieśli głośne wołanie do Pana. 11 Rzekli do Mojżesza: "Czyż brakowało grobów w Egipcie, że nas tu przyprowadziłeś, abyśmy pomarli na pustyni? Cóż za usługę wyświadczyłeś nam przez to, że wyprowadziłeś nas z Egiptu? 12 Czyż nie mówiliśmy ci wyraźnie w Egipcie: Zostaw nas w spokoju, chcemy służyć Egipcjanom. Lepiej bowiem nam było służyć im, niż umierać na tej pustyni". 13 Mojżesz odpowiedział ludowi: "Nie bójcie się! Pozostańcie na swoim miejscu, a zobaczycie zbawienie od Pana, jakie zgotuje nam dzisiaj. Egipcjan, których widzicie teraz, nie będziecie już nigdy oglądać
    Fragment ten zainspirował mnie oraz wytłumaczył mi dlaczego w naszej gminie czy kraju dzieje się tak jak się dzieje.   Ludzie to takie istoty , które tak naprawdę odrzucają swoją wolność w imię zwykłej szarej codzienności. Prawdopodobnie jakieś 90 % społeczeństwa potrafi jedynie narzekać i uważać się za specjalistów w dziedzinie polityki , sportu, gospodarki. Przed telewizorem i w bezpiecznym domu każdy jest mądry.   Jednak tak jak Izraelici. większość ludzi odrzuca swoja prawdziwą wolność którą otrzymali i woli zrzucać odpowiedzialność , a tym samym oddając swoją wolność PANOM I WŁADCOM   Boisz się działać i wyjść poza granice swojego psychicznego komfortu , a w chwili gdy powinieneś/aś mężnie stanąć do walki chowasz głowę w piasek i narzekasz na wszystkich tylko nie na siebie   Polecam przeczytanie kilku rozdziałów ( 14, 15, 16, 32  ) księgi wyjścia zarówno dla tych , którzy dzięki słabości ludzkiej wygrali jak i dla tych którzy mieli odwagę opuścić ciepły dom i zawalczyć o lepszą przyszłość   Pozdrawiam   Poszukiwacz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Waldek, idź spać albo na koniku pobrykaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to albo coś ktoś wynosił albo nie jeśli wiesz co to napisz co i jak,kiedy,od kogo i jakie dokumenty a jeśli tylko rzucasz hasło,że ktoś tam coś to nie rób ludziom wody w głowie bo wygląda na to,że sam nie wiesz kto i co a tylko tworzysz śmierdzącą  atmosferę .
Wiedząc to co ja wiem to smród jest masakryczny i najgorzej dla nieumytych że do udowodnienia że się nie myli i śmierdzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na poniedziałek komisarz wyborczy zwołał sesję rady gminy i zaprzysiężenie wójta. Ciekawe jak szybko niektórzy wylecą ze stołków w wyniku działań organów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
apropos organów, pleban zaraz będzie skomlał o hojne dary dla pierdzidudy za opłatki....ja tam sobie kupie w białej za 5 zł....nie będę dorabiał synekurzystów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedzcie mi co to za dupek w srebrnym aucie blokuje codziennie przejazd pod szkołą rano? I kiedy te mamuśki nauczą się włączać kierunki jak się zatrzymują albo ruszają.:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedzcie mi co to za dupek w srebrnym aucie blokuje codziennie przejazd pod szkołą rano? I kiedy te mamuśki nauczą się włączać kierunki jak się zatrzymują albo ruszają.:-)
Bo ta pańcia jak raz wyrzuciła kierunek to później go nie znalazła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zachodzi pilna potrzeba uporządkowania kwestii dojazdu. Ulice Parkowa, Słoneczna i Północna mają służyć za ulice dojazdowe, natomiast ulica Nowa jako wyjazdowa. A dzieci dojeżdżające autobusami wysiądą z autobusów wprost w bramy szkolne. Garden wysadza tak, że dzieci wbiegają pod samochody poruszające się ulicą Nową. Sprawę uporządkują strzałki z informacją przy wjazdach w ulice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...